A közelharci fegyverek csodái a kétkezes fegyverek! Vannak szép számmal és elég sok belőlük élezhető. Mindegyik megáldható, tehát a 20 sebzés még mellé gondolható. Deadbizkit tagunk elmeséléséből: lopott egy 'Kush Tarach' fegyvert az orkoktól majd megélezte és megáldotta. 220-at sebzett. Azért nem sámli. Nem véletlen, hogy a kétkezesek nagyot hasítanak! Még ha kicsit lomhább fegyver is! Nincs lény aki a pörgésének ellen tudna álni mindenki belerohan ki akarja próbálni mekkorát is hasít! Hehe.
A listát kinek másnak köszönhetnénk mint denosznak. Most is kitett magáért!
tasi0074 megint hasított. Nagyon jó képek lettek köszi! Miközben vágdostam őket jól kiélvezkedtem, megcsodáltam mindet. Köszi Man.
Oldalainkat 15 vendég és 0 tag böngészi